صفحه اصلی / اخبار سایت / منبع آگاه، چی چی نیوزها و دردسرسازی های بی پایان

منبع آگاه، چی چی نیوزها و دردسرسازی های بی پایان

منبع آگاه، چی چی نیوزها و دردسرسازی های بی پایان

 

?مساله شایعه ی بنزینی ابعاد جالبی به خود گرفته است. منبع خاص که غضنفر وار خبر را به رسانه های همسوی خود داده بود اکنون در حال قهرمان شدن است. بدین شکل که از روزنامه ی جوان تا چی چی نیوز و برخی رسانه های بی مخاطب دیگر از او در حال ساختن چهره ای مظلوم هستند که مقام بالا سری او را قربانی جاه طلبی خویش نمود و او مظلومانه فدای این بی معرفتی مدیر بالاسری شد. یکی از این چی چی نیوزها که خطاب به رییس قوه ی قضاییه نوشت که منبع خاص، قهرمان مبارزه با تحریم است و سریعا باید آزاد شود. اما این آش شور از یک پشت پرده ی ناگفته ای حکایت دارد.

 

? تحقیقات “از نفت چه خبر” نشان میدهد که منبع خاص درون سازمان خود تعلیق شده و تمام مسئولیت های او اخذ شده است تا تکلیف دادگاه روشن شود که تقریبا هم نتیجه دادگاه روشن است. همچنین شنیده شد که ایشان در گفت و گو با یک خانم مقام سابق در نفت تهدید کرده است که اگر از مسئولیت عزل شود چنین و چنان میکند. “از نفت چه خبر” قبلا دو سه باری در مورد این رفتار ایشان تذکرات جدی داده بود؛ رفتاری که فقط مطرح سازی خود را دنبال میکند و دور اندیشی برای منافع سازمان کمترین فاکتور در نظر ایشان است. “از نفت چه خبر” قبلا تذکر داده بود که وابستگی جناحی ایشان به هیچ وجه انکار شدنی نیست. اینکه در رسانه های مخالف دولت ایشان سابقه ی طولانی همکاری داشت همین جا هم خود را نشان داد که خبر اختصاصی را به همکاران سابق میدهد تا رسانه های همسو. فرق این دو در چیست؟ فرق و تفاوت آنجاست که رسانه های موافق توسعه و دولت، با یک دور اندیشی، طوری خبر را بازتاب میدادند که آمادگی جامعه را موجب میشد نه تشویش و به هم خوردن امنیت روانی جامعه. فرق این دو باز در چیست؟ رسانه های حرفه ای و همسوی دولت اگر در مرحله اوج گرفتن خبر میدیدند که مقام مسئول (مدیرعامل پخش و پالایش) خبر را تکذیب میکند دیگر از ادامه دادن جریان خبری دست میکشیدند و منافع جامعه و امنیت روانی آن را بیشتر در نظر میگرفتند ولی مشخص است رسانه ی مخالف دولت تا آخرین فرصت دل در پی آن دارد که روغن خبر را علیه دولت و وزرات نفت بگیرد و جالب اینجاست که منبع خاص خبر را به این رسانه ها میدهد.

 

? نگاه خیلی بدبینانه حتی قائل به نفوذ است. ادله های بی ربطی هم نمیگویند. مگر جریان مخالفت دولت، مخالفت و شورش را از مشهد علیه دولت به راه نیانداخت؟ “از نفت چه خبر” قائل به این دیدگاه نیست. فهم ما از این اتفاق دقیقا بر مبنای همان نقد سابق مان است. ایشان دنبال مطرح کردن و برجسته سازی خود نزد دوستان و رفقاست و منافع سازمان برایش چندان اهمیتی ندارد. اگر منافع سازمان مهم بود به ذخائر استراتژیک بنزین فکر میکرد که ظرف سه روز 150 میلیون لیتر از آن مصرف شد و سوخت. توصیه “از نفت چه خبر” این است زعمای وزارت نفت دامنه رفتار ایشان را محدود کنند تا آسیبهای بیشتری به مساله بنزین وارد نشود. این بازی جدید که دوستان ایشان راه انداخته اند موجب بی اعتبار شدن صادق آبادی و وزیر نفت میشود. این چی چی نیوزها و این منبع های خاص جلوی پای خود را هم نمیتوانند ببینند و نیاز به هدایت و بزرگتری دارند.

در باره hashtarkhani

همچنین بررسی کنید

با هنرهای رزمی؛ بیشتر آشنا شوید

دکتر یاسر هشترخانی؛ رئیس کمیته حقوقی و قضایی پرشین فایت جمهوری اسلامی ایران، درباره ورزش‌های …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *